Usługi dodatkowe

Szukasz przedsiębiorstwa oferującego opakowania odpowiednie dla Twoich produktów? Zastanawiasz się nad wprowadzeniem nowego produktu na rynek, a może chcesz odświeżyć aktualny wygląd opakowania na Twój produkt? Powinieneś wybrać właśnie nas!

Istnieje ku temu kilka istotnych powodów, ale głównym z nich jest kompleksowa obsługa klienta od projektu opakowania po dostarczenie już gotowego wyrobu bezpośrednio do magazynów odbiorcy. Nasza firma oferuje także następujące usługi:

Projektu opakowania:

Wykonujemy projekty butelek we współpracy z klientami lub samodzielnie. Przy projektowaniu kierujemy się wymaganiami technicznymi, sugestiami ze strony klienta oraz własnymi doświadczeniami. Korzystamy z nowoczesnych programów komputerowych pozwalających na wgląd klienta w każdy detal na etapie wykonywania projektu, bez konieczności zaopatrywania się w specjalne programy. Mamy możliwość wykonania wydruku 3D przed przystąpieniem do stworzenia formy.

Wykonanie formy:

Wykonujemy formy rozdmuchowe na podstawie naszych projektów oraz tych dostarczonych przez klientów. Formy tworzone są na nowoczesnych maszynach skrawających CNC przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy wykonując formy przystosowane do naszych maszyn oraz podczas produkcji przy użyciu naszych form, możemy zminimalizować koszty wprowadzenia nowego wzoru opakowania do obrotu, zachowując przy tym wymagane właściwości i żywotność form. Ważnym argumentem przemawiającym za wykonywaniem przez naszą firmę form jest krótki termin realizacji, który wynosi około 10-15 dni roboczych.

Produkcja butelek:

Produkujemy butelki z tworzywa PET o pojemności od 50ml do 10l w dowolnym kolorze lub bezbarwne. Mamy dostępnych wiele wzorów butelek dla różnych branż i do najróżniejszych zastosowań. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty zarówno dla opakowań spożywczych i mleczarskich, jak również dla przyrządów pomiarowych, jakimi są butelki wykorzystywane do bezpośredniego spożycia według zmian prawnych z 2014r. (DYREKTYWA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/32/UE z dnia 26 lutego 2014 r.). Możemy zaproponować sprzedaż detaliczną butelek (od 100szt.) oraz hurtową (od jednej palety). Butelki mogą być pakowane w kartony, na paletach lub w worki, w zależności od potrzeb klienta. Nasze możliwości produkcyjne dla jednego wzoru butelek wynoszą aktualnie 720 tys. sztuk na miesiąc. Do każdego oferowanego przez nas wyrobu możemy dołączyć różnego rodzaju nakrętki oraz inne zamknięcia. Termin realizacji zamówień, których nie mamy na magazynie wynosi przeciętnie od 5 do 15 dni roboczych.

Etykietowanie opakowań:

Współpracujemy z renomowanymi drukarniami oraz odbiorcami etykiet na terenie Polski, dzięki czemu posiadamy stosowne rabaty, dając naszym klientom etykiety najwyższej jakości w zadowalającej cenie (w ilości min. 1000 szt. etykiet jednego rodzaju). Mamy możliwość etykietowania opakowań na życzenie klienta, co daje wymierne korzyści finansowe i zmniejsza ilość operacji koniecznych do wykonania przez naszych klientów. Kolejną zaletą korzystania z naszych usług etykietowania jest obniżenie kosztów związanych z transportem - oddzielnie etykiet z drukarni oraz butelek. Kupując w naszym zakładzie oferujemy od razu kompletną butelkę z etykietą oraz nakrętką.

Zakręcanie opakowań:

Niekiedy klienci używający butelek PET do bezpośredniego rozlewania swoich produktów przy kliencie życzą sobie, aby sprzedawane puste butelki były już zamknięte (by uniemożliwić zabrudzenie wewnątrz przed rozlewem). Widząc coraz większe zapotrzebowanie na zdrowe produkty do bezpośredniego spożycia oferujemy również zakręcanie/zamykanie butelek w taki sposób, aby klient po nalaniu produktu zakręcił je, a następnie - przy pierwszym odkręcaniu zerwała się plomba zapewniająca sterylność; dzięki temu dopiero wtedy nastąpi oficjalnie pierwsze otwarcie butelki. Najczęściej stosowaną metodą pakowania butelek przeznaczonych do sprzedaży bezpośredniej jest pakowanie w karton o takich rozmiarach i ilości wewnątrz, aby jak najbardziej ułatwić ich późniejszą dystrybucję.

Produkcja pod zamówienie metodami wtrysku i rozdmuchu:

Nasza firma oferuje produkcję różnego rodzaju produktów metodą wtrysku lub/oraz rozdmuchu. Mamy możliwość wykonywania produktów z różnych rodzajów tworzyw sztucznych tj. PP, PET, PLA, LDPE, HDPE. Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej metody produkcji, oraz przygotowaniu koniecznych narzędzi.

Kontakt

Polimer sp. z o.o.

ul. Kołbielska 39A

05-300 StojadłaBiuro

Sprzedaż hurtowa: 883 664 434
Sprzedaż detaliczna: 509 482 522